kpb

Baranki w Pieluchach: Miszmasz czyli Kogel Mogel 3

czwartek, 7 stycznia 2019, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 7 lutego, zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz filmu Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 - nowej odsłony kultowej komedii z udziałem Grażyny Błęckiej-Kolskiej, Zdzisława Wardejna i Ewy Kasprzyk. Bilety w cenie 13 zł.

 

Po rozwodzie Kasia zamieszkuje we wsi Brzózki. Do Polski przyjeżdża jej trzydziestoletni syn, który po 10 latach wrócił z Holandii, gdzie mieszkał z ojcem. Niedługo później mężczyzna wyjeżdża do Warszawy, gdzie poznaje Agnieszkę, córkę Barbary i Mariana Wolańskich. Miszmasz czyli Kogel Mogel 3 to trzecia część popularnej obyczajowej serii komediowej, której początek dał film Kogel-mogel Romana Załuskiego z 1988 roku. Na ekranie ponownie Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa KasprzykZdzisław Wardejn, a także Maciej Zakościelny, Katarzyna Skrzynecka, Nikodem Rozbicki (Bejbi blues, Listy do M. 3) i Aleksandra Hamkało (Gotowi na wszystko. Exterminator).

 

Bilety: 13 zł

 

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3  | MISZMASZ CZYLI KOGEL MOGEL 3
reż. Kordian Piwowarski, Polska 2018, 93'

Kasia  nadal mieszka we wsi Brzózki i walczy z niechcianym zalotnikiem. Do Polski wraca niespodziewanie jej syn i od razu wpada w kłopoty. W tym czasie w Warszawie w rodzinie Wolańskich wybucha kryzys. Wolańska – celebrytka i słynna sekstrenerka – wydaje kontrowersyjną książkę. Jej bliscy – mąż i córka Agnieszka – buntują się i uciekają z domu. Postanawiają najpierw odwiedzić Piotrusia (Maciej Zakościelny), który dziś wiedzie wygodne życie u boku żony Marleny. Następnie ruszają w nieznane, a finał tej wycieczki znów przejdzie do legendy!

 

ZWIASTUN: 

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg     

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum