kpb

Zobacz MADE IN ITALY w KPB i wygraj upominki od firmy Solar!

ZOBACZ MADE IN ITALY W KINIE POD BARANAMI
I WYGRAJ UPOMINKI OD FIRMY SOLAR!

2-14 czerwca 2018

 

 

Made in Italy to fantastycznie zagrana opowieść o nieoczekiwanych życiowych zmianach i nowych początkach. Zapraszamy do zobaczenia filmu u nas!

 

Przyjdź do Kina Pod Baranami na pokaz filmu Made in Italy. Na odwrocie swojego biletu wpisz imię i nazwisko wraz z e-mailem lub numerem telefonu. Tak wypełniony bilet wrzuć do pudełka znajdującego się przy kasie.

Do wygrania: szale i bony na zakupy w butikach SOLAR!

 

Akcja potrwa do 14 czerwca.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej 15 czerwca.

 

O FILMIE:

MADE IN ITALY | MADE IN ITALY
reż. Luciano Ligabue, Włochy 2018, 100'

Historia o miłości i nienawiści widziana oczami Riko, zwykłego faceta, który jest alter ego reżysera – Luciano Ligrabue. On również fascynował się muzyką, ale zrezygnował z tej pasji na rzecz filmu.

Riko pracuje w fabryce przetwarzającej mięso, podobnie jak jego ojciec. Częściej widzi świnie niż ludzi, a życia nie ułatwia mu skomplikowana relacja z Sarą. Zresztą Riko i tak ma szczęście: większość jego kolegów straciła pracę po pięćdziesiątce i w ogóle nie ma źródła utrzymania.Czas wolny spędza z przyjaciółmi, między innymi z Carnevale, ale nie pomaga mu to ukoić duszy skołatanej kryzysami egzystencjalnymi. Pewnego dnia grupa przyjaciół postanawia pojechać do Rzymu, gdzie bierze udział w protestach ulicznych. Riko zostaje ranny w głowę, co powoduje, że chce zmienić swoje życie: zaczyna rozmawiać z żoną, a w pracy dopominać się o swoje.

 

ZWIASTUN: 

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum