kpb

Baranki Dzieciom (Lato 2018): Przytul mnie

Przytul mnie + warsztaty ruchowe

niedziela, 27 maja 2018, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 27 maja, zapraszamy najmłodszych widzów oraz ich opiekunów na kolejne spotkanie Baranków Dzieciom. Maluchy spotkają się z bohaterami serii bajek Przytul mnie, prezentowanej na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych w Annecy. Serial zrealizowano na podstawie bestsellerowej książki Proszę mnie przytulić Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak. Po seansie zapraszamy małych kinomanów wraz z rodzicami do udziału w niekonwencjonalnych zajęciach ruchowych z Contakids Polska, zalecamy zabranie wygodnego stroju!

 

PROGRAM:

niedziela, 27 maja, godz. 11.00
PRZYTUL MNIE
- zestaw bajek, 43’
reż. Mateusz Jarmulski, Polska 2016
    
+ warsztaty ruchowe z Contakids Polska

Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, w którym nigdy się nie nudzą. Każdy dzień przynosi nową przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawią, rozśmieszą i wyciągną pomocną łapę do wielu leśnych zwierząt. Razem odkrywają czym jest przyjaźń, otwartość oraz odpowiedzialność. Przede wszystkim jednak uczą się, że dzieląc się z innym sami stajemy się bogatsi.

Przytul mnie to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relację między ojcem i synem. W zabawny, a jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między Tatą Misiem, a jego małym synkiem. Animacja uczy dzieci i rodziców uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje z innymi.

Autorem scenariusza serialu jest Bartosz Wierzbięta - twórca kultowych dialogów do polskich wersji językowych takich animacji, jak Shrek, Madagaskar czy Sing.

Odcinki: CZASEM | KŁOPOTY Z BRZUSZKIEM | MÓJ TATA JELEŃ | NOWY SĄSIAD | ZIMA ZŁA | ZIMOWY SEN | TRUDNA SZTUKA

Contakids to czas na wspólne szaleństwo, bieganie, skakanie, turlanie i tarzanie. To czas odkrywania, jak można się wspólnie bawić bez żadnych zabawek, wykorzystując tylko ciało. W Contakids, poprzez fizyczny kontakt, pracę z ciałem i ruchem, rodzice i dzieci rozwijają nową formę komunikacji, która sprawia radość wszystkim. Dzieci zwiększają swoje umiejętności motoryczne i pewność siebie, a ich rodzice stają się bardziej ufni wobec siebie i swoich dzieci. Warsztaty poprowadzi Anna Wańtuch, filmoznawczyni, tancerka, performerka, nauczycielka tańca. Autorka performensów Postnatal Project, w których występuje ze swoim dzieckiem. Pierwszy certyfikowany nauczyciel Contakids w Polsce.

 

BILETY: 11 zł

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w
Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!Partnerzy cyklu:


                                       

 

         

 

Cykl polecają:


CzasDzieci.pl                   

 

Qlturka.pl       Mali Turyści        MiastoDzieci.pl

 

     

 

 

Bookmark and Share

archiwum