kpb

Baranki w Pieluchach: Twarz

czwartek, 19 kwietnia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 19 kwietnia, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Twarz - najnowszego dzieła Małgorzaty Szumowskiej, twórczyni takich filmów jak Body/Ciało i 33 sceny z życia.

 

Film Twarz Małgorzaty Szumowskiej to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami laureat Srebrnego Niedźwiedzia na tegorocznym Berlinale. Na ekranie Mateusz Kościukiewicz w roli mężczyzny, który po operacji przeszczepu twarzy próbuje wrócić do normalnego życia w lokalnej społeczności. Twórczyni filmów W imię… oraz Body/Ciało ponownie stawia swoim widzom trudne pytania i nie daje oczywistych odpowiedzi.

 

Bilety: 13 zł

 

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

TWARZ | MUG
reż. Małgorzata Szumowska, Polska 2017, 92’


fot. Bartosz Mrozowski

MFF w Berlinie 2018: Srebrny Niedźwiedź, konkurs główny

Jacek mieszka wraz ze swoją rodziną w małej wsi na południu Polski. Jest fanem zespołu Metallica, nosi długie włosy, dżinsową kamizelkę i skórzane spodnie. Chociaż sąsiedzi mają go za dziwaka, w rzeczywistości jest wesołym, kochającym człowiekiem. Niedawno znalazł dziewczynę, zaręczył się, planują wspólną przyszłość. Ustalony z góry bieg życia zakłóca nieszczęśliwy wypadek, na skutek którego mężczyzna dosłownie traci swoją twarz. Po nowatorskiej operacji przeszczepu w jednym ze śląskich szpitali Jacek wraca do domu, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować.  

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

Bookmark and Share

archiwum