kpb

Ciche miejsce - pokaz przedpremierowy

CICHE MIEJSCE (reż. John Krasinski)
- pokaz przedpremierowy

sobota, 7 kwietnia 2018, godz. 21.00
Kino Pod Baranami

 

 

W sobotę, 7 kwietnia, zapraszamy do Kina Pod Baranami wszystkich, którzy lubią się bać. Na ekranie przedpremierowo film Ciche miejsce Johna Krasinskiego z nim samym oraz Emily Blunt w rolach głównych.

 

Ciche miejsce to mrożąca krew w żyłach historia czteroosobowej rodziny Abbottów, która ukrywa się przed tajemniczymi istotami. Zagrażające im stworzenia wabią dźwięki wydawane przez ofiary, więc Abbottowie z całych sił próbują żyć w ciszy. Reżyserem filmu, a zarazem odtwórcą jednej z głównych ról jest John Krasinski (serial The Office, 13 godzin: Tajna misja w Benghazi), któremu na ekranie towarzyszy Emily Blunt (Dziewczyna z pociągu, Sicario). Światowa premiera filmu miała miejsce na festiwalu South by South West (SXSW), gdzie Ciche miejsce spotkało się ze świetnym przyjęciem. To trzeci film w reżyserskim dorobku Krasinskiego, ale po raz pierwszy jego produkcja nazywana jest prawdziwym strzałem w dziesiątkę.

Polska premiera filmu: 13 kwietnia 2018 roku.

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy)

 

O FILMIE:

CICHE MIEJSCE | A QUIET PLACE
reż. John Krasinski, USA 2018, 91'

South by SouthWest Film Festival (SXSW) 2018: światowa premiera

Nasłuchuj uważnie. Cisza pozwala przetrwać…

Wstrząsająca opowieść o rodzinie ukrywającej się na odludziu i zmuszonej do porozumiewania się w całkowitej ciszy. Żyją w nieprzerwanym napięciu koncentrując się na tym, by nie generować żadnych dźwięków. Nawet najmniejszy hałas może okazać się dla nich śmiertelny.

 

ZWIASTUN: 

Bookmark and Share

archiwum