kpb

Baranki w Pieluchach: Nić widmo

czwartek, 5 kwietnia 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 5 kwietnia, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Nić widmo - najnowszego dzieła Paula Thomasa Andersona z Danielem Day-Lewisem w roli głównej.  

 

Nić widmo to opowieść o wiodącym samotnicze życie genialnym londyńskim krawcu, którego świat staje na głowie pod wpływem nowo poznanej kobiety. W swym najnowszym filmie Paul Thomas Anderson (Magnolia, Mistrz) ponownie spotyka się z Danielem Day-Lewisem, wspólnie malując fascynujący portret artystycznego szału oraz kobiet, które sprawiają, że świat nie przestaje się kręcić. Nominowany do Oscara za tę rolę Day-Lewis zapowiedział, że to ostatnia kreacja w jego aktorskiej karierze. Podczas ostatniego rozdania nagród Amerykańskiej Akademii film zdobył statuetkę za najlepsze kostiumy. 

 

Bilety: 13 zł

 

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

NIĆ WIDMO | PHANTOM THREAD
reż. Paul Thomas Anderson, USA 2017, 131'

Oscary 2018: najlepsze kostiumy (Mike Bridges)
Złote Globy 2018: 2 nominacje - najlepszy aktor w dramacie (Daniel Day-Lewis), najlepsza muzyka (Jonny Greenwood)
Nagrody BAFTA 2018:
najlepsze kostiumy (Mike Bridges)
Nagrody Critics Choice 2018: najlepsze kostiumy (Mike Bridges)
Nagrody National Board of Review 2017: najlepszy scenariusz oryginalny (Paul Thomas Anderson)

Londyn, lata pięćdziesiąte. Słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) stanowią centrum brytyjskiej mody, ubierając gwiazdy filmowe, rodzinę królewską, socjetę, damy i debiutantki. Wszystko to w wytwornym stylu The House of Woodcock. Przez życie głównego bohatera przewija się mnóstwo kobiet, inspirują go, towarzyszą, ale on wciąż pozostaje kawalerem. Aż do momentu, w którym w jego życiu pojawia się Alma (Vicky Krieps), która wkrótce staje się jego muzą i kochanką. Jego uporządkowane życie burzy miłość.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           
              

Bookmark and Share

archiwum