kpb

Baranki w Pieluchach: Wieża. Jasny dzień

czwartek, 29 marca 2018, godz. 11.00

 

 

W czwartek, 29 marca, zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Wieża. Jasny dzień. - trzymającego w napięciu debiutu Jagody Szelc, nagrodzonego na zeszłorocznym festiwalu w Gdyni.

 

Wieża. Jasny dzień. to reżyserski debiut Jagody Szelc, studentki Szkoły Filmowej w Łodzi i tegorocznej laureatki Paszportu POLITYKI. Z pomocą stosunkowo prostych, niepokojących obrazów zmontowanych w nieoczywisty sposób reżyserka stworzyła trzymającą w napięciu opowieść, która wymyka się gatunkowym klasyfikacjom. Wieża. Jasny dzień.. to dzieło na granicy rodzinnego dramatu i prawdziwie metafizycznego horroru, uznane za absolutne objawienie zeszłorocznego festiwalu w Gdyni, podczas którego Jagodę Szelc nagrodzono za najlepszy debiut i scenariusz. Film został również zaprezentowany w prestiżowej sekcji Forum 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie. 

 

Bilety: 13 zł

 

UWAGA!
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

 

O FILMIE:  

WIEŻA. JASNY DZIEŃ. | TOWER. A BRIGHT DAY.
reż. Jagoda Szelc, Polska 2017, 111'

MFF w Berlinie 2018: sekcja Forum
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: najlepszy debiut reżyserski (Jagoda Szelc), najlepszy scenariusz (Jagoda Szelc)

Na parę dni przed Pierwszą Komunią Świętą ich córki, małżeństwo Mulę (Anna Krotoska) i Michała (Rafał Cieluch) odwiedza niecodzienny gość. To niewidziana od lat młodsza siostra Muli - Kaja (Małgorzata Szczerbowska). Z dnia na dzień jej zachowanie wydaje się dla rodziny coraz bardziej dziwne. Kościelna uroczystość się zbliża, a atmosfera między siostrami gęstnieje. Wokół także dochodzi do wydarzeń, które trudno wyjaśnić. Wkrótce ma się okazać, że istnieje inny, ważniejszy powód, dla którego Kaja zdecydowała się wrócić.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

 

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    http://kinopodbaranami.pl/images_lib/doc_9332_0.jpg

PARTNERZY:

  
                           
              

 

 

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum