kpb

Cicha Noc - pokazy przedpremierowe

CICHA NOC (reż. Piotr Domalewski)
- pokazy przedpremierowe

18-19 listopada 2017
Kino Pod Baranami

 


fot. Robert Jaworski/Studio Munka

 

Już w ten weekend będziecie mogli zobaczyć przedpremierowo Cichą Noc -  nagrodzony w Gdyni  (m.in. za najlepszy film i najlepszą rolę męską) debiut Piotra Domalewskiego z udziałem Dawida Ogrodnika, Tomasza Ziętka i Arkadiusza Jakubika.

 

Pokazy odbędą się w sobotę i niedzielę (18 i 19 listopada) wieczorem, a także w sobotni poranek (19 listopada) w ramach listopadowego SMAKU, czyli Spotkań Młodych Amatorów Kina. Film wejdzie na ekrany 24 listopada 2017 roku.

 

Zapraszamy!

 

HARMONOGRAM PROJEKCJI:

sobota, 18 listopada 2017
10.00
SMAK, czyli Spotkanie Młodych Amatorów Kina:

CICHA NOC | CICHA NOC
reż. Piotr Domalewski, Polska 2017, 101'

19.00 CICHA NOC | CICHA NOC, 101'

 

niedziela, 19 listopada 2017
19.00
CICHA NOC | CICHA NOC, 101'

 

BILETY:

22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

Spotkanie Młodych Amatorów Kina: 10 zł (uczeń)

 

O FILMIE:

 

CICHA NOC | CICHA NOC
reż. Piotr Domalewski, Polska 2017, 101'


fot. Robert Jaworski/Studio Munka

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2017: Złote Lwy dla najlepszego filmu i najlepszej pierwszoplanowej roli męskiej (Dawid Ogrodnik), Nagroda Jury Młodzieżowego, Nagroda Dziennikarzy, Nagroda Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych i Don Kichot - Nagroda Polskiej Federacji Dyskusyjnych Klubów Filmowych

Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy. 

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum