kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Suburbicon

czwartek, 16 listopada 2017, godz. 23.30

 

 

W czwartek, 16 listopada, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz filmu Suburbicon w reżyserii George'a Clooneya. To kryminalna komedia według scenariusza braci Coen - wielokrotnie nagradzanych mistrzów czarnego humoru, twórców takich filmów jak Fargo czy Poważny człowiek. Na ekranie Matt Damon, Julianne Moore i Oscar Isaac 

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Gospodarzem spotkania będzie Andrzej Shpak, student Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej na Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

Posiadacze ważnej legitymacji studenckiej mogą otrzymać kupon studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. Za każdy zakupiony bilet na seans studenckiego Nocnego Klubu Filmowego przysługuje jedna pieczątka, pięć pieczątek uprawnia do darmowego biletu na kolejny pokaz Klubu. Regulamin akcji można znaleźć TUTAJ.

 

O FILMIE: 

SUBURBICON | SUBURBICON
reż. George Clooney, USA/Wielka Brytania 2017, 105'

MFF w Wenecji 2017: konkurs główny, Fondazione Mimmo Rotella Award (George Clooney), Franca Sozzani Award (Julianne Moore)

Suburbicon to idealne amerykańskie miasteczko, istna reklama statecznego życia i dobrobytu czyli American Dream w czystej postaci. Jednak nie dla wszystkich. Życie rodziny Lodge’ów obraca w gruzy napad z bronią w ręku, w którym ginie seniorka rodu, ukochana mama nastoletniego Nicky’ego Lodge. Pogrążony w rozpaczy chłopak postanawia pomścić swą ukochaną rodzicielkę. W poszukiwaniu sprawców rozpoczyna śledztwo na własną rękę, w trakcie którego odkryje mroczne rodzinne sekrety, układy i animozje, które miały związek ze śmiercią jego matki.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY: 

 

             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

      

               

Bookmark and Share

archiwum