kpb

Baranki w Pieluchach: Baby Driver

czwartek, 20 lipca 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (20 lipca) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu Baby Driver - przepełnionej fantastyczną muzyką, najnowszej produkcji Edgara Wrighta (Scott Pilgrim kontra świat). W roli głównej wystąpił Ansel Elgort (Gwiazd naszych wina, Niezgodna) jako młody chłopak zmuszony do pracy na rzecz mafii jako kierowca podczas napadów. Pod wpływem dziewczyny bohater decyduje się zerwać z dotychczasowym życiem, ale jego szef ma wobec niego inne plany. Elgortowi na ekranie towarzyszą m.in. Kevin Spacey, Lily James, Jamie Foxx i Jon Bernthal

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

BABY DRIVER | BABY DRIVER
reż. Edgar Wright, Wielka Brytania/USA 2017, 113'

Utalentowanego młodego kierowcę który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń, postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego, dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

| After being coerced into working for a crime boss, a young getaway driver finds himself taking part in a heist doomed to fail.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                      

Bookmark and Share

archiwum