kpb

Facet do wymiany - pokazy przedpremierowe

piątek - sobota, 16-17 czerwca 2017, godz. 21.00

 

 

W najbliższy weekend, 16-17 czerwca, zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu Facet do wymiany - komediowej instrukcji obsługi kryzysu wieku średniego. Guillaume Canet bawi się swoim wizerunkiem, prezentując przewrotne spojrzenie na powszechnie panujący kult młodości. W roli głównej wystąpił sam reżyser, któremu na ekranie towarzyszy życiowa partnerka i fantastyczna francuska aktorka Marion Cotillard.

 

Polską premierę filmu zaplanowano na 30 czerwca 2017.

 

BILETY:
22 zł (normalny) | 15 zł (ulgowy) | 14 zł (senior)

 

O FILMIE:

FACET DO WYMIANY | ROCK'N ROLL
reż. Guillaume Canet, FR 2017, 123'

Kiedy piękna, młoda dziewczyna mówi, że nie znajdujesz się już na liście „chodźmy do łóżka” żadnej kobiety, to znaczy, że czas na: a) powolną emeryturę, b) wybieranie nagrobka, c) radykalną zmianę życia i wizerunku!

Guillaume, popularny aktor po 40-stce, dokładnie te słowa usłyszał od swojej 20-letniej koleżanki „po fachu”. Początkowo załamany, wkrótce decyduje się na drastyczne zmiany. Czy ustatkowanemu mężczyźnie, z piękną żoną (Marion Cotillard), kilkuletnim dzieckiem i zamiłowaniem do jazdy konnej na malowniczej francuskiej wsi uda się wypracować wizerunek imprezującego buntownika, o którego będą walczyć fanki? Przemiana, która go czeka bardzo szybko wyrwie się spod kontroli i przejdzie najśmielsze oczekiwania wszystkich.

 

ZWIASTUN: 

Bookmark and Share

archiwum