kpb

Baranki Dzieciom (Lato 2017): Bolek i Lolek: Uwaga, pożar!

Bolek i Lolek: Uwaga, pożar! + warsztaty bębniarskie

niedziela, 18 czerwca 2017, godz. 11.00

 

 

W niedzielę, 18 czerwca, zapraszamy na ostatnie w tym sezonie spotkanie z cyklu Baranki Dzieciom! W tym tygodniu bracia Bolek i Lolek nauczą dzieciaki jak mają się zachować w razie pożaru, a po seansie najmłodsi wezmą udział w warsztatach bębniarskich

PROGRAM:

niedziela, 18 czerwca, godz. 11.00
BOLEK I LOLEK: UWAGA, POŻAR!
– zestaw bajek
reż. varia, Polska 1977–78, 40’

+ warsztaty bębniarskie

Pożar jest bardzo niebezpieczny i łatwo go wywołać, jeśli się nie zachowa dostatecznej ostrożności na co dzień, choćby w czasie zabawy zapałkami. Bolek i Lolek uczą się jak zapobiegać pożarom m.in. jak bezpiecznie ubrać choinkę oraz w jaki sposób uniknąć wywołania pożaru w lesie czy w domu, biorą też udział w ćwiczeniach na strażackim poligonie.

Odcinki: NA STRAŻACKIM POLIGONIE | FERALNY DZIEŃ | ZABAWA ZAPAŁKAMI | JUTRO BĘDZIE LEPIEJ

Warsztaty bębniarskie poprowadzi Mateusz Sarapata - uczeń rewelacyjnego perkusisty Marka „Smoka” Rajsa (Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej). Zainspirowany rytmiką latynoską i zachodnioafrykańską, którą wykorzystuje w projektach etnicznych, jazzowych, elektronicznych, setach DJ-skich i w muzyce rozrywkowej.

W ramach warsztatów dzieci zapoznają się z instrumentami (conga, djembe, dun duny, bongosy, cajon, bum bum rurki, itd.) - ich historią oraz dźwiękami jakie można z nich wydobywać, uczą się zasad rytmiki i wspólnie muzykują.

 

BILETY: 11 zł

 

(FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

                       

              


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl 

 

Bookmark and Share

archiwum