kpb

Baranki w Pieluchach: mamy2mamy

czwartek, 8 czerwca 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (8 czerwca) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz filmu mamy2mamy  - dowcipnej historii beztroskiej matki i odpowiedzialnej córki, które jednocześnie zachodzą w ciążę. W rolach głównych wystąpiły Camille Cottin i Juliette Binoche.

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

MAMY2MAMY | TELLE MERE, TELLE FILLE
reż. Noemie Saglio, Francja 2017, 106’

(in French with Polish subtitles)

Dla Mado jej 47 lat, to nowa 20-tka. Imprezuje, szaleje, bawi się. Marzy, by na skuterze i w różowym kasku podbić ulice Paryża i serca pięknych mężczyzn. Jest absolutnym przeciwieństwem swojej córki - odpowiedzialnej, dojrzałej, a nawet trochę sztywnej 30-letniej Avril. I może to wszystko nie byłoby aż takie dziwne, gdyby nie fakt, że mieszkają razem, a córka właściwie pilnuje swojej matki i wychowuje ją, nie zawsze skutecznie. Gdyby tego było mało – obie zachodzą w ciążę: jedna bardziej, druga mniej planowaną. Burza hormonów, armagedon rodzinnych animozji. Jak przeżyć, urodzić i nie zwariować?

 

ZWIASTUN:


 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                     

 

 

 

 

Bookmark and Share

archiwum