kpb

Baranki w Pieluchach: Zwyczajna dziewczyna

czwartek, 1 czerwca 2017, godz. 11.00

 

 

W czwartek (1 czerwca) zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na pokaz pokaz błyskotliwej i wzruszającej komedii Zwyczajna dziewczyna, opowiadającej o ambitnej, młodej scenarzystce, która wbrew stereotypom walczy o swoje miejsce na planie filmowym. Za kamerą produkcji stanęła Lone Scherfig, twórczyni takich produkcji, jak Jeden dzień, Była sobie dziewczyna czy Wilbur chce się zabić. W rolach głównych wystąpili Gemma Arterton (Głosy), Sam Claflin (Zanim się pojawiłeś) oraz Bill Nighy (Hotel Marigold).

 

Bilety: 13 zł

 

O FILMIE: 

ZWYCZAJNA DZIEWCZYNA | THEIR FINEST
reż. Lone Scherfig, Wielka Brytania 2016, 116'

(in English with Polish subtitles)

Catrin jest początkującą scenarzystką i właśnie zdobyła swoją wymarzoną posadę. W słynnej wytwórni filmowej trwają prace nad ogromnym i niezwykle ważnym projektem – produkcją, która podniesie obywateli na duchu. Szybko okazuje się jednak, że jej jedyna rola to wymyślanie "gadki szmatki", czyli… kobiecych dialogów. Na dodatek, na planie wszystko kręci się wokół podstarzałego aktora z rozbuchanym ego, zarozumiałego reżysera, zwariowanej agentki i… przystojnego scenarzysty, który nie wierzy, że jakakolwiek kobieta może być lepsza od niego.

 

ZWIASTUN:

 

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.   

 

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:

  
                           

    
                     

 

Bookmark and Share

archiwum