kpb

Balonowy Dzień Dziecka z Famigą: urodziny Reksia

BALONOWY DZIEŃ DZIECKA Z FAMIGĄ
W KINIE POD BARANAMI:
50. URODZINY REKSIA

niedziela, 4 czerwca 2017, godz. 11.00


Kino Pod Baranami wraz z centrum rodzinnym Famiga zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka oraz 50. urodzin Reksia! W programie pokaz bajek o przygodach kultowego czworonoga oraz wesołe zabawy kolorowymi balonami. Każdy maluch otrzyma upominek. Bilety w cenie 15 zł.

W tym roku mija 50 lat od powstania serialu o przygodach rezolutnego kundelka - ulubieńca wielu pokoleń Polaków. Z tej okazji mali widzowie obejrzą na dużym ekranie wybrane odcinki kultowej serii - w tym nagrodzony Srebrnym Lajkonikiem na Krakowskim Festiwalu Filmowym, ekranowy debiut Reksia, w którym piesek uczy się języków swoich sąsiadów z podwórka (Reksio poliglota).

Jeśli jest święto – muszą być balony! Po seansie dzieci wezmą udział w zabawach balonowych prowadzonych przez animatorów z Famigi. Nauczą się tworzyć pieski z długich, kolorowych balonów, z których później powstanie ogromny balonowy Reksio. 

Jak zwykle w Dzień Dziecka, na każdego uczestnika czekać będzie mały upominek ufundowany przez sponsorów.

 

BILETY:
15 zł - dostępne w kasie Kina oraz online

 

PROGRAM: 

 

 

PROJEKCJA BAJEK Z SERII REKSIO
(czas trwania: 40’)
reż. varia, Polska 1967-1978

Polski serial animowany dla dzieci w reżyserii i według scenariusza Lechosława Marszałka, produkowany w latach 1967–1990 przez Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Opowiada o przygodach ulubieńca wielu pokoleń małych widzów - pomysłowego pieska Reksia, jego właścicieli oraz pozostałych zwierząt zamieszkujących podwórko.

Odcinki: REKSIO POLIGLOTA | REKSIO MARZYCIEL | REKSIO SADOWNIK | REKSIO GOSPODARZ

 

BALONOWE ZABAWY Z FAMIGĄ
(czas trwania: 60’)

Animatorzy z Famigi pokażą dzieciom jak robić pieski z długich balonów. Nie zabraknie też kolorowych zabaw balonowych, a na koniec powstanie WIELKI, BALONOWY REKSIO, przy którym będzie można zrobić pamiątkowe zdjęcia:)  

FAMIGA - zajęcia, warsztaty, urodziny
ul. Starowiślna 55/4 || ul. Wrocławska 55

Famiga to najlepsze urodziny i zajęcia dla dzieci oraz pierwsza w Krakowie sensoryczna Sala Doświadczania Świata. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów adaptacyjnych dla najmłodszych, prowadzeniu szkoleń i warsztatów dla animatorów zabawy oraz organizowaniu imprez urodzinowych dla dzieci.

 

ORGANIZATORZY:

 

                

 

SPONSORZY:

             

 

PARTNERZY:

          CzasDzieci.pl     

Bookmark and Share

archiwum