kpb

Studencki Nocny Klub Filmowy: Butterfly Kisses

czwartek, 18 maja 2017, godz. 23.00

 

 

W czwartek, 18 maja, zapraszamy na kolejne spotkanie Studenckiego Nocnego Klubu Filmowego. W programie pokaz filmu Butterfly Kisses w reżyserii Rafaela Kapelinskiego - nagrodzonej Kryształowym Niedźwiedziem w Berlinie opowieści o pełnym mrocznych sekretów życiu trójki najlepszych przyjaciół. Sam reżyser mówi o filmie: Nie proponujemy żadnego rozwiązania i nie próbujemy moralizować. Chciałem po prostu uchwycić zmagania nastoletniego chłopca ze światem naznaczonym przez samotność.

 

Czwartkowe noce w Kinie Pod Baranami to najlepsze, najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne filmy z bieżącego repertuaru. To filmy prowokujące do całonocnej dyskusji prowadzonej  w studenckim gronie. Przed burzliwą wymianą zdań poczęstujemy Was kanapkami, kawą i herbatą.

 

Po seansie - darmowy drink w Klubie Betel (Pl. Szczepański 3).

 

Bilety dla studentów: 11 zł.

 

O FILMIE:

BUTTERFLY KISSES | BUTTERFLY KISSES
reż. Rafael Kapeliński, Wielka Brytania/Polska 2017, 89’


fot. Nick Cooke

MFF w Berlinie 2017: Kryształowy Niedźwiedź dla najlepszego filmu w sekcji Generation 14plus
Netia OFF Camera 2017: Nagroda Młodzieżowego Jury Skrytykuj.pl

 

Trwa Halloween, trójka nastoletnich przyjaciół podpiera ściany na blokowisku. Przywódcą paczki jest Kyle – non-stop gada o dziewczynach, ale jakoś nigdy nie gada z nimi. Jarred nie może przestać zdradzać swojej. A Jake… Jake jest spokojny, ale jego kumple uznają, że musi jak najprędzej stracić dziewictwo.

Opowieść o losach trójki  najlepszych przyjaciół w świecie wypaczonym przez seks i pornografię. Każdy zmaga się z jakimiś demonami, ale jeden z nich swojej tajemnicy nie może zwierzyć się nikomu.

 

ZWIASTUN:

 

Strona sNKF na Facebooku .
Twitter -
TUTAJ.  

 

PARTNERZY:


             

    

 


MÓWIĄ O NAS:


        

  

      

          

Bookmark and Share

archiwum