kpb

Baranki we Francji 2016

BARANKI WE FRANCJI
(pokaz towarzyszący 7. Przeglądowi Nowego Kina Francuskiego)

niedziela, 12 czerwca 2016, godz. 11.00Specjalna odsłona cyklu Baranki Dzieciom, towarzysząca 7. Przeglądowi Nowego Kina Francuskiego!

Wyświetlimy francuski film animowany Leon i cztery pory roku, a po seansie zachęcamy do udziału w warsztatach artystycznych Sztukolotni.


W PROGRAMIE:

LEON I CZTERY PORY ROKU - zestaw bajek, 52’
reż. Pierre-Luc Granjon, Francja 2012
+ warsztaty artystyczne ze Sztukolotnią

Filmy z polskim dubbingiem.

Wiosna, lato, jesień czy zima - dziwne rzeczy dzieją się w królestwie Baltazara. Bajki znikają z książek, królewna zostaje porwana, wybucha tajemnicza epidemia, a Leon i jego przyjaciele starają się omijać pułapki, jakie zastawia na nich bajarz Bonifacy. Film wyprodukowano w słynnym francuskim studio animacji Folimage.

Odcinki: WIOSNA | LATOWarsztaty artystyczne Sztukolotnia to oryginalne zajęcia dla dzieci inspirowane wybranymi zagadnieniami zaczerpniętymi z kultury. Eksperymentując, maluchy dokonują ważnych odkryć, rozwijają wyobraźnię oraz poznają świat sztuki i techniki. Zajęcia poprowadzi animatorka kultury, współpracująca z Cricoteką i MOCAKiem, Joanna Zbela.

BILETY: tylko 10 zł!


(PROGRAM 7. Przeglądu Nowego Kina Francuskiego)
(PROGRAM letniej edycji cyklu Baranki Dzieciom)
(FANPAGE na Facebooku)

KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM
Kino Pod Baranami dziewięciokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

W tym roku Kino otrzymało też tytuł Miejsca Najbardziej Przyjaznego Maluchom wśród krakowskich kin z racji jubileuszowej, dziesiątej edycji akcji.

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                           

    


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl           

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

 

Bookmark and Share

archiwum