kpb

Baranki w pieluchach - Joy


czwartek, 21 stycznia 2016, godz. 11.00
W czwartek, 21 stycznia, o godzinie 11.00 zapraszamy rodziców z małymi dziećmi na najnowszą komedię twórcy Poradnika pozytywnego myślenia i American Hustle z udziałem Jennifer Lawrence, nagrodzoną za swoją rolę Złotym Globem.

BILETY: 14 zł


JOY | JOY
reż. David O. Russell, USA 2015, 124' 

Złoty Glob: najlepsza aktorka w komedii lub musicalu - Jennifer Lawrence
- nominacja: najlepsza komedia lub musical

Jennifer Lawrence w roli zmagającej się z życiem kobiety, która nieoczekiwanie dokonuje wynalazku, okazującego się światowym fenomenem. Wkrótce staje na czele rodzinnej dynastii i imperium finansowego wartego miliony dolarów, stawiając czoło zdradom, intrygom i oszustwom, podczas gdy wokół niej trwa gra pozorów i przyjaciele stają się wrogami, a wrogowie przyjaciółmi.

W pozostałych rolach: dwukrotny laureat Oscara Robert De Niro (Wściekły byk), nominowany do Oscara Bradley Cooper (Snajper), Isabella Rossellini (Blue Velvet), nominowana do Oscara Virginia Madsen (Bezdroża) i nominowana do Oscara Diane Ladd (Dzikość serca).

Fantastyczna, wielowymiarowa kreacja Lawrence.
Richard Roeper, Chicago Sun Times
Piekielnie zabawny. David Sexton, London Evening Standard
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

              MiastoDzieci.pl

  CzasDzieci.pl  

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum