kpb

Baranki Dzieciom - Gucio i Cezar + zajęcia plastyczne

BARANKI DZIECIOM
GUCIO I CEZAR + zajęcia plastyczne 
niedziela, 20 września 2015, godz. 11.00
W najbliższą niedzielę, 20 września o godzinie 11.00 zapraszamy najmłodszych widzów na przygody hipopotama Gucia i psa Cezara, a po seansie bajek na warsztaty plastyczne, które poprowadza Barbara Iwańska oraz Emilia Kina.


W PROGRAMIE:

GUCIO I CEZAR - zestaw bajek
reż. varia, 1976-77, 40’

Wspaniałe przygody sympatycznych przyjaciół: niezdarnego hipopotama Gucia oraz rozważnego psa Cezara. Mili, uśmiechnięci, przyjacielscy, zawsze starają się pomóc słabym i bezbronnym. Uwielbiają zabawy i podróże. W każdej chwili są gotowi wyruszyć na podbój nieznanych krain i poznawać nowych przyjaciół. Przeżywają wiele dziwnych przygód w zwykłych miejscach takich jak ogród czy kuchnia... Pomaga im w tym ich bujna wyobraźnia.

Odcinki: ŁOWCA SŁONI | WYPRAWA PO JABŁKA | CYRK | RAKIETA KOSMICZNA

Zajęcia plastyczne poprowadzą:
Barbara Iwańska - studentka piątego roku Wydziału Malarstwa pod kierunkiem prof. Adama Brinckena oraz absolwentka Studium Pedagogicznego na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem oraz książką artystyczną.
Emilia Kina - krakowianka, tegoroczna absolwentka wydziału malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, gdzie ukończyła Studium Pedagogiczne. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem i fotografią.
BILETY: tylko 10 zł


(PROGRAM jesiennej edycji cyklu)
(
FANPAGE na Facebooku)KINO POD BARANAMI - MIEJSCE PRZYJAZNE MALUCHOM

Kino Pod Baranami ośmiokrotnie zostało uhonorowane tytułem
Miejsca Przyjaznego Maluchom!

Jest to dla nas zaszczytne wyróżnienie, a zarazem gwarancja dla Państwa pociech, że są dla nas tak samo ważni jak dorośli widzowie!PARTNERZY CYKLU

                     

          


CYKL POLECAJĄ:

CzasDzieci.pl               

Qlturka.pl    Mali Turyści   MiastoDzieci.pl       

Bookmark and Share

archiwum