kpb

Baranki w pieluchach - Kryptonim U.N.C.L.E.

czwartek, 27 sierpnia 2015, godz. 11.00W czwartek (27 sierpnia) w ramach cyklu Baranki w pieluchach przedstawimy pełen humoru film szpiegowski w stylu retro, wyreżyserowany przez twórcę Porachunków i Przekrętu

BILETY: tylko 12 zł


KRYPTONIM U.N.C.L.E.
| THE MAN FROM U.N.C.L.E.
reż. Guy Ritchie, USA 2015, 116'

Akcja filmu rozgrywa się w kulminacyjnym okresie zimnej wojny. Agent CIA Napoleon Solo oraz agentka KGB Illya Kuryakina muszą zapomnieć o wzajemnej niechęci i połączyć siły, aby powstrzymać tajemniczą międzynarodową organizację przestępczą, której celem jest zburzenie równowagi sił poprzez rozprzestrzenianie broni i technologii nuklearnej. Jedyny trop, do jakiego udaje im się dotrzeć, to córka zaginionego niemieckiego profesora, który jako jedyny jest w stanie przeniknąć do organizacji przestępczej. Agenci ścigają się z czasem, aby odnaleźć profesora i zapobiec katastrofie.

Henry Cavill (Człowiek ze stali) wciela się w rolę Napoleona Solo, a partneruje mu Armie Hammer (The Social Network) jako Illya Kuryakin. W filmie wystąpili również: Alicia Vikander (Ex Machina), Elizabeth Debicki (Wielki Gatsby), Jared Harris (Sherlock Holmes: Gra cieni) oraz Hugh Grant jako Waverly.
O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   

Bookmark and Share

archiwum