kpb

Baranki w pieluchach - Nieracjonalny mężczyzna

czwartek, 20 sierpnia 2015, godz. 11.00W czwartek (20 sierpnia) w ramach cyklu Baranki w pieluchach przedstawimy najnowszą komedię Woody'ego Allena z udziałem doborowego aktorskiego duetu: Joaquina Phoeniksa (Ona, Mistrz) i Emmy Stone (Magia w blasku księżyca, Służące).

BILETY: tylko 12 zł


NIERACJONALNY MĘŻCZYZNA | IRRATIONAL MAN 
reż. Woody Allen, USA 2015, 96'

MFF w Cannes 2015: światowa premiera

Film opowiada o profesorze filozofii z Rhode Island (Joaquin Phoenix), którego życie staje na głowie, gdy zaczyna spotykać się z jedną ze swoich studentek (Emma Stone).


Jeden z najlepszych, dostarczających najwięcej rozrywki filmów Woody’ego Allena ostatnich lat. The Hollywood Reporter

Pełny humoru i trafnych obserwacji. Collider

Łączy w jedno doniosłość najlepszych dramatów i nieskrępowaną zabawę płynącą z najlepszych komedii Allena. BBC

Kino błyskotliwe, przepełnione intertekstualnymi odniesieniami. WP.pl

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro. Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   

Bookmark and Share

archiwum