kpb

Baranki w pieluchach - Heavy MentalRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Mamy Cafe (ul. Karmelicka 52) i w Hocus Pocus Coctailbar (ul. Floriańska 15)!

czwartek, 23 kwietnia 2015, godz. 11.00

HEAVY MENTAL | HEAVY MENTAL
reż. Sebastian Buttny, Polska 2013, 99’

Nagroda im. Andrzeja Munka dla Najlepszego Debiutu 2013-2014
Jameson CineFest - 11. Miskolc Film Festival 2014
22. Raindance Film Festival 2014
12. Międzynarodowy Festiwal Filmowy TOFIFEST 2014
8. Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2014
43. Lubuskie Lato Filmowe 2014
39. Festiwal Filmowy w Gdyni 2014
29. Warszawski Festiwal Filmowy 2013


Opowieść o bezrobotnym, cierpiącym na psychiczną blokadę aktorze, który dostaje propozycję odegrania tragikomicznej roli we własnym życiu. W zamian za mieszkanie ma poderwać pewną dziewczynę, a potem „przekazać” ją swojemu zleceniodawcy.

Heavy Mental, poprzez lekką, kameralną historię, dotyka najbardziej fundamentalnych kwestii współczesnej codzienności. Patrzy na ludzi z perspektywy ich dążeń do życiowych celów, sposobów ich osiągania, przemian w stylu życia. Bohaterami są trzydziestolatkowie, których mija się na ulicach, obok których siada się w barach, z którymi widzowie mogą się utożsamić, nawet jeśli z jakiegoś powodu mają problem, by się do tego przyznać.

W pierwszoplanowe role wcieliła się trójka młodych aktorów - Piotr Głowacki (nagrodzony Orłem za rolę w filmie Bogowie, laureat nagrody im. Zbyszka Cybulskiego za Dziewczynę z szafy), Grzegorz Stosz oraz Izabela Nowakowska. Partnerują im m.in. Lech Łotocki, Joanna Szczepkowska, Katarzyna Maciąg i Weronika Migoń.

W rewelacyjnym debiucie Sebastiana Buttnego nic nie jest tym, do czego przyzwyczaiło nas polskie kino ostatnich lat. Zarówno jeśli chodzi o przedstawienie rzeczywistości, bohaterów, relacji między nimi, jak i w planie szerszym; w samym pomyśle na kino.
(Łukasz Kosela, portalfilmowy.pl)

Strona oficjalna: http://www.heavymental.pl
Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/HeavyMentalFilm
PATRONI MEDIALNI
:

          MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


PARTNERZY:


                              

                                   

   
Bookmark and Share

archiwum