kpb

KONKURS ZE SMAKiem - napisz recenzję filmu i wygraj publikację!

KONKURS ZE SMAKiem
- napisz recenzję filmu i wygraj publikację!Kochasz kino? Lubisz rozmawiać o filmach? Nie boisz się wyrażać swoich opinii? Napisz recenzję filmu Selma i pokaż ją światu - wygraj publikację w magazynie “16mm”!
Kino Pod Baranami, Spotkania Młodych Amatorów Kina (SMAK) i magazyn “16mm” ogłaszają konkurs na najlepszą recenzję filmu Selma, skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Tekst powinien mieć charakter twórczy i autorski, a jego długość nie może przekraczać 5 tysięcy znaków. Profesjonalne jury wyłoni 3 najlepsze prace, które zostaną nagrodzone. Tekst laureata pierwszego miejsca dodatkowo ukaże się w majowym numerze magazynu “16mm”.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane drogą mailową. Tekst w języku polskim lub angielskim należy przesłać w formie pliku tekstowego WORD na adres redakcja16mm@gmail.com w tytule wpisując “Konkurs”. Do każdej pracy musi zostać dołączony opis: tytuł pracy, imię i nazwisko autora, informacja na temat klasy, do której uczęszcza oraz nazwa szkoły (wraz z określeniem miejscowości, w której ta szkoła się znajduje). Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w Krakowie podczas 9. Spotkania Młodych Amatorów Kina w Kinie Pod Baranami (sobota, 16 maja 2015, o godz. 10.00). 

Udział w konkursie jest bezpłatny.

REGULAMIN KONKURSU
TUTAJ

Pokaz filmu Selma w ramach Spotkań Młodych Amatorów Kina odbędzie się w Kinie Pod Baranami, w sobotę, 11 kwietnia o godz. 10.00. Bilety dla uczniów TYLKO 10 zł!


Nie daj się dwa razy prosić i rozSMAKuj się w kinie!


ORGANIZATORZY:

magazyn 16mm
SMAK - Spotkania Młodych Amatorów Kina
Kino Pod Baranami
Bookmark and Share

archiwum