kpb

Baranki w pieluchach - Nauka spadaniaRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

27 marca - „poradnik pozytywnego myślenia dla debiutujących samobójców”, czyli Nauka spadania na podstawie powieści Nicka Hornby'ego.

BILETY: tylko 12 zł

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 27 marca 2014, godz. 11.00


NAUKA SPADANIA | A LONG WAY DOWN
reż. Pascal Chaumeil, Wlk. Brytania 2013, 96’

MFF Berlin 2014: oficjalna premiera

Ekranizacja powieści Nicka Hornby’ego, autora bestselleru Był sobie chłopiec. Ciepła i pełna humoru opowieść o przyjaźni na śmierć i życie.

Akcja filmu rozpoczyna się w sylwesterową noc, na dachu londyńskiego wieżowca. Na samej krawędzi stoi Martin... Kiedyś był sławnym prezenterem TV, dzisiaj zamierza skoczyć z dachu. Jak się okazuje - nie on jeden. Maureen, samotna matka, pyskata nastolatka Jess i były muzyk, a aktualnie dostawca pizzy JJ - wszyscy mają na ten wyjątkowy wieczór dokładnie taki sam plan. Choć są sobie zupełnie obcy, zawierają pakt. Postanawiają dotrwać do Walentynek...

W rolach głównych: Pierce Brosnan (Autor widmo, Wesele w Sorrento), Toni Collette (Najlepsze najgorsze wakacje, Ani słowa więcej), Imogen Poots (Prawdziwa historia króla skandali, Jane Eyre), Aaron Paul (serial Breaking Bad).

„Uroczo zagrana opowieść o tym, że życie może dać ci drugą szansę w najmniej spodziewanym momencie.“ Mark Adams, Screen

„Zabawna i lekka farsa, z doskonale obsadzonym Piercem Brosnanem, w której reżyser Pasca Chaumeil znakomicie oddaje słodko-gorzki ton powieści Nicka Hornby’ego.“ Andrew Pulver, The Guardian
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum