kpb

Baranki w pieluchach - Sierpień w hrabstwie Osage (seans o g. 10.45)Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

6 lutego dramat rodzinny z nominowanymi do Oscara Meryl Streep i Julii Roberts w popisowych rolach.

BILETY: wyjątkowo 14 zł (wymóg dystrybutora) 


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 6 lutego 2014, godz. 10.45

SIERPIEŃ W HRABSTWIE OSAGE | AUGUST: OSAGE COUNTY
reż. John Wells, USA 2013, 121'

Oscary, Złote Globy 2014 - 2 nominacje: najlepsza aktorka - Meryl Streep, najlepsza aktorka drugoplanowa - Julia Roberts
Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych 2014 - 3 nominacje: najlepsza aktorka - Meryl Streep, najlepsza aktorka drugoplanowa - Julia Roberts, najlepsza obsada

Saga o rodzinie z Oklahomy i jej walce z własnymi demonami w imponującej obsadzie.

Film zrealizowany na podstawie sztuki Tracy'ego Lettsa uhonorowanej Pulitzerem i nagrodą Tony.

Poeta Beverly (Sam Shepard) decyduje się zatrudnić opiekunkę dla swojej chorej na raka żony (Meryl Streep). Zaraz potem znika. Do rodzinnego domu przybywają córki (Julia Roberts, Juliette Lewis, Julianne Nicholson), a skłócona rodzina z trudem jednoczy się w poszukiwaniach. Międzypokoleniowa historia kobiet, których ścieżki życiowe rozeszły się lata wcześniej - czy przeżywany wspólnie kryzys stanie się początkiem końca konfliktów z przeszłości?

Rodzina jako wielopokoleniowy tygiel nieszczęść, straconych złudzeń i wiecznych pretensji. Janusz Wróblewski, „Polityka”
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum