kpb

Baranki w pieluchach - Tylko kochankowie przeżyją + warsztaty Brzdące grająceRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

13 marca - Tilda Swinton i Tom Hiddleston jako wieczni kochankowie w stylowej love story Jima Jarmuscha.

Po seansie zapraszamy na warsztaty Brzdące Grające dla dzieci od 0 do 3 lat przygotowane przez Famigę. Zajęcia te rozwijają poczucie rytmu, uwrażliwiają dzieci na muzykę, budują poczucie pewności oraz uczą współdziałania w grupie.
Prowadzenie: Ewa Wicher

BILETY: tylko 12 zł

UWAGA! Wybieramy film na pieluchowy seans 20 marca! Więcej szczegółów - TUTAJ.

Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 13 marca 2014, godz. 11.00


TYLKO KOCHANKOWIE PRZEŻYJĄ
| ONLY LOVERS LEFT ALIVE, reż. Jim Jarmusch, USA 2013, 122’

MFF w Cannes 2013: oficjalna selekcja, konkurs główny
Festiwal Filmowy Sitges 2013: Nagroda Specjalna Jury

Tilda Swinton, Tom Hiddleston i Mia Wasikowska w czarnej komedii outsidera światowego kina Jima Jarmuscha, twórcy Broken Flowers, Truposza i Ghost Doga.

Bohaterowie Tylko kochankowie przeżyją są wampirami zmęczonymi setkami lat życia i zdegustowanymi tym, jak rozwinął się świat. Ale wciąż czującymi do siebie miłość.

Adam (Hiddleston) jest unikającym rozgłosu i słonecznego światła undergroundowym muzykiem. Mieszka w odludnej części Detroit, kolekcjonuje gitary, słucha winyli i tworzy elektroniczną muzykę. Melancholię rozjaśnia długo oczekiwany przyjazd jego ukochanej, Ewy (Swinton). Razem jeżdżą nocami po wyludnionym Detroit w hipnotycznym rytmie muzyki, celebrując każdą spędzaną razem chwilę. Jednak spokojne życie zakochanej pary zostanie wystawione na próbę, kiedy niezapowiedzianie dołączy do nich nieobliczalna i wygłodniała siostra Ewy - Ava (Wasikowska).

Wybitny film... charakterystyczny i spełniony...
Tadeusz Sobolewski, „Gazeta Wyborcza”
Arcydzieło rozrywki! Karin Badt, „Huffington Post”
Piękny, hipnotyczny, nonszalancko poetycki film. Paweł T. Felis, „Gazeta Wyborcza”
Wampiry nigdy nie były tak cool, kulturalne i po prostu ludzkie, jak u Jarmuscha.
Julie Miller, „Vanity Fair”
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

    


Partnerzy
:


               
          
         
Bookmark and Share

archiwum