kpb

Disco Mikołajki

DISCO Mikołajki z Famigą
niedziela, 8 grudnia 2013, godz. 10.30 oraz 11.00
W niedzielę, 8 grudnia, Baranki Dzieciom wraz z Famigą zapraszają najmłodszych widzów do Kina Pod Baranami na specjalne spotkanie cyklu pod hasłem DISCO Mikołajki. Program wydarzenia, które rozpocznie się o godz. 11.00 (dodatkowy seans o godz. 10.30!), obejmuje: pokaz polskich filmów animowanych o tematyce zimowo-świątecznej, muzyczne zabawy z Famigą oraz wizytę Świętego Mikołaja, który obdaruje grzeczne dzieci prezentami ufundowanymi przez sponsorów.

W programie filmowym nie może zabraknąć bajki o Bolku i Lolku - bohaterach jednej z najbardziej lubianej i ponadczasowej animacji dla dzieci, którzy w tym roku obchodzą swoje 50-te urodziny! Jesienią 1963 roku zrealizowano pierwszy odcinek najsłynniejszej polskiej kreskówki o przygodach dwóch sympatycznych i figlarnych braci. Mali bohaterowie podbili serca milionów Polaków, filmy pokazywane były w 80 krajach na całym świecie! Szacuje się, że przygody Bolka i Lolka obejrzało blisko miliard ludzi!

BILETY: tylko 15 zł 


Rezerwacji można dokonać na kilka sposobów: bezpośrednio w kasach Kina, drogą mailową ( kasa@kinopodbaranami.pl ), telefonicznie ( 12 423 07 68 ) lub przez Gadu-Gadu (GG 1: 5911809, GG 2: 41836732).

ODBIÓR REZERWACJI do 2 grudnia włącznie.
Potem rezerwacje zostaną automatycznie zwolnione.
W razie problemów prosimy o kontakt: ola@kinopodbaranami.pl


PROGRAM:
BARANKI DZIECIOM: POKAZ FILMÓW ANIMOWANYCH
- czas trwania: 35’

CHOINKA
reż.Teresa Badzian, Polska 1974

Zabawny film o rywalizacji pomiędzy skrzatami, które przynoszą dzieciom prezenty pod choinkę. Animacja wykonana techniką wycinankową.

PRZYGODY MYSZKI: ZIMOWA WYCIECZKA
reż. Eugeniusz Kotowski, Polska 1983

Myszka wyrusza na nartach na zimową wycieczkę. Spotyka zająca, na którego poluje lis. Udaje się jej pomóc zającowi i przepędzić napastnika.

BOLEK I LOLEK: GDY ZAPŁONIE CHOINKA

reż. Józef Byrdy, Polska 1977 - 50-te urodziny Bolka i Lolka!

Bolek i Lolek ubierają choinkę. Potem zdejmują świeczki, sztuczne ognie, watę i anielskie włosy, aby choinka nie mogła się zapalić.


FAMIGA: DISCO MIKOŁAJKI - MUZYCZNE ZABAWY - czas trwania: 20’
Każdy dobrze wie, że Elfy to niezwykle roztańczony naród, który w rytmie muzyki ciężko pracuje, przygotowując świąteczne paczki. Święty Mikołaj kocha wesołe dźwięki i chętnie pojawia się w miejscach, gdzie radośnie bawią się dzieci. Zapraszamy do wspólnej zabawy i wesołych pląsów w świątecznej oprawie!


WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - czas trwania: ok. 40’
Na koniec radosnych tańców odwiedzi nas Święty Mikołaj i rozda każdemu dziecku upominek oraz zbierze zamówienia na przyszły rok :)


FAMIGA - zajęcia, warsztaty, urodziny
Nietuzinkowe centrum rodzinne, organizuje zajęcia dodatkowe dla najmłodszych dzieci wraz z rodzicami oraz prowadzi niszową księgarnię. Specjalizuje się w organizacji urodzin dla dzieci i imprez plenerowych dla całej rodziny.Famiga
ul. Starowiślna 55/4, Kraków
www.famiga.pl


Szczegółowe informacje dotyczące Baranków Dzieciom i program jesienno-zimowej edycji cyklu - TUTAJ.


FAMIGA & KINO POD BARANAMI
- wielokrotni zdobywcy tytułu Miejsca Przyjaznego Maluchom!

SPONSORZY:

    


   


        


PATRONAT MEDIALNY:
WYDARZENIE POLECAJĄ:

Qlturka.pl    Parenting.pl      Mali Turyści 

MiastoDzieci.pl                 

   CzasDzieci.pl

Bookmark and Share

archiwum