kpb

Baranki w pieluchach - PrzeszłośćRaz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny, ambitny film, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

12 września - twórca Rozstania przedstawi wielowymiarowy portret miłosnego czworokąta w dramacie rodzinnym Przeszłość.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 12 września 2013, godz. 11.00

PRZESZŁOŚĆ | LE PASSÉ
reż. Asghar Farhadi, Francja 2013, 130’

MFF w Cannes 2013: najlepsza aktorka - Bérénice Bejo
Nagroda Jury Ekumenicznego

Nowy film Asghara Farhadiego, twórcy Rozstania.

Poruszający dramat psychologiczny, skonstruowany z precyzją najlepszego thrillera, był jednym z największych odkryć ostatniej edycji MFF w Cannes. W rolach głównych - uhonorowana w Cannes nagrodą aktorską Bérénice Bejo (nominowana do Oscara za Artystę) oraz Tahar Rahim, laureat Europejskiej Nagrody Filmowej i Cezara za występ w głośnym Proroku.

Ahmad i Marie nieformalnie zakończyli swój związek cztery lata temu. Po długiej rozłące mężczyzna przylatuje do Paryża, aby ostatecznie podpisać dokumenty i tym samym doprowadzić sprawę rozwodową do końca. Marie potrzebuje tych formalności, aby móc wejść w nowy związek małżeński z Samirem. Spotkanie nabiera dramatyzmu, kiedy Ahmad dowiaduje się, że atmosfera w domu Marie daleka jest od normalności. Z każdą chwilą kolejne tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw i odciskają swoje piętno na życiu wszystkich.

Przeszłości nie da się wymazać z pamięci. (...) Wybitne kino” Stopklatka
„Znakomite kreacje aktorskie” Onet
„Fascynujący film z prawdziwą intelektualną siłą” The Guardian
Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:


   
   
Bookmark and Share

archiwum