kpb

Baranki w pieluchach - Od czwartku do niedzieli (o g. 10.30)Na Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

23 maja - subtelne kino drogi najwyższej klasy. Pokaz o 10.30.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 23 maja 2013, godz. 10.30

OD CZWARTKU DO NIEDZIELI | DE JUEVES A DOMINGO
reż. Dominga Sotomayor Castillo, Chile/Holandia 2012, 96’

MFF w Rotterdamie 2012 - Złoty Tygrys
12. MFF T-Mobile Nowe Horyzonty we Wrocławiu - Grand Prix

Hipnotyzujące kino drogi, zwycięzca 12. edycji MFF T-Mobile Nowe Horyzonty.

Opowieść o rodzinie, która wyrusza na kilkudniową wakacyjną przejażdżkę, prawdopodobnie ostatnią w ich wspólnym życiu, zapowiadającą rozstanie.

Na subtelną, osobistą historię, pięknie sfilmowaną przez argentyńską gwiazdę fotografii Bárbarę Álvarez, składają się zwykłe czynności, rozmowy, codzienna bliskość, która jednak z minuty na minutę staje się coraz bardziej melancholijna, skazana na nieuchronny koniec. Odzwierciedleniem tego procesu jest przesuwający się za oknem, surowy chilijski krajobraz - wysuszony, prześwietlony słońcem, brunatno-piaskowy. Otwarciu perspektywy nieustannie towarzyszy ciasnota wnętrza samochodu, w którym zderzają się niewypowiedziane uczucia dwójki rodziców, oglądanych z tylnego siedzenia przez przeczuwające kryzys dzieci, pragnące zatrzymać czas.

„Film Domingi Sotomayor Castillo jest kompletny, dojrzały i przenikliwy, a jednocześnie rozbrajająco prosty.” Anna Bielak, Anna Tatarska, portalfilmowy.pl

„Studium rozpadu rodziny, które oglądamy głównie z dziecięcej perspektywy. (...) mówi o rzeczach trudnych i smutnych również z niezwykłą subtelnością i delikatnością.” Katarzyna Wolanin, Filmaster.pl

Patroni medialni
:

    MiastoDzieci.pl

   CzasDzieci.pl   

     


Partnerzy
:   
Bookmark and Share

archiwum