kpb

Dojrzałe kino - Panaceum (o g. 10.45)Kino Pod Baranami zaprasza wszystkich Dojrzałych Widzów na cykl seansów DOJRZAŁEGO KINA.

Dojrzałe Kino w Kinie Pod Baranami jest wydarzeniem dobrze znanym w krakowskim środowisku Seniorów. Co środę przed południem prezentujemy najlepsze spośród premierowych filmów. Gospodarzem spotkania jest red. Maria Malatyńska, która zachęca widzów do uważnego oglądania filmu krótkim wstępem, a po seansie prowadzi zawsze ciekawą dyskusję. Dojrzałe Kino to także spotkanie towarzyskie przy kawie, herbacie i ciasteczkach.

Dojrzałe kino, jak dojrzałe wino - to pełnia smaku!

Blog Dojrzałego Kina: http://dojrzalekino.blogspot.com/
prowadzony przez uczestników cyklu Dojrzałe Kino!
Zachęcamy do lektury i prosimy o branie udziału w dyskusjach!

Projekcji filmu tradycyjnie towarzyszyć będzie rozmowa przy kawie i herbacie.

Bilety dla seniorów: tylko 12 zł
.środa, 8 maja 2013, godz. 10.45


PANACEUM | SIDE EFFECTS
reż. Steven Soderbergh, USA 2013, 106’

Zbierający znakomite recenzje thriller psychologiczny porównywany do najlepszych filmów Alfreda Hitchcocka!

Panaceum, zrealizowany przez uhonorowanego Oscarem za Traffic i Złotą Palmą za Sekrety i kłamstwa Stevena Soderbergha, ma być wedle słów cenionego amerykańskiego reżysera jego ostatnim filmem kinowym. Twórca zgromadził na planie znakomitych aktorów - Rooney Marę nominowaną do Oscara za Dziewczynę z tatuażem, Jude'a Lawa podziwianego ostatnio w Annie Kareninie i 360: Połączeni, oraz Channinga Tatuma (Magiczny Mike) i Catherine Zetę-Jones (nagrodzoną Oscarem za Chicago).

Emily ma w życiu wszystko. Jest młoda, piękna, ma kochającego i zamożnego męża. Jednak gdy ukochany trafia do więzienia za przestępstwa finansowe, jej wymarzone życie rozsypuje się. Emily źle znosi nową sytuację. Jej psychika nie wytrzymuje napięcia. Z kryzysu usiłuje wyciągnąć ją dr Banks. Zaproponowana przez niego terapia wydaje się przynosić znakomite rezultaty.

Gdy z więzienia wychodzi mąż Emily, sielanka niespodziewanie kończy się. Emily trafia do aresztu, a następnie pod obserwację specjalistów, a dr Banks obarczony jest winą za całe zdarzenie. Jednak nie wszystko jest tym, czym się na pozór wydaje.
Partnerzy:


      
Bookmark and Share

archiwum