kpb

Przelotni kochankowie - pokaz przedpremierowy


PRZELOTNI KOCHANKOWIE - POKAZ PRZEDPREMIEROWY
czwartek, 9 maja 2013, godz. 19.00

W czwartek, 9 maja o godzinie 19.00 zabieramy widzów w szalony lot z Madrytu do Meksyku, czyli zapraszamy na przedpremierowy pokaz nowego filmu Pedro Almodóvara, Przelotni kochankowie.

Oficjalna polska premiera: 10 maja 2013


BILETY:
20 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (senior)


PRZELOTNI KOCHANKOWIE | LOS AMANTES PASAJEROS
reż. Pedro Almodóvar, Hiszpania 2013, 96'


Pedro Almodóvar powraca do klimatu swoich wczesnych zwariowanych komedii i zabiera widzów w szalony lot z Madrytu do Meksyku!

Z powodu technicznej usterki, bezpieczeństwo pasażerów znajdujących się na pokładzie zostaje zagrożone. Doświadczeni piloci robią wszystko, by znaleźć rozwiązanie tej trudnej sytuacji. Personel pokładowy bez reszty poświęca swe ciała i dusze, by w każdy możliwy sposób uprzyjemnić podróż pasażerom, którzy czekają na rozwój wypadków. Okazuje się, że życie w chmurach jest tak samo skomplikowane, jak i na ziemi, a przyczyny tego są zawsze te same: seks i śmierć.

Na pokładzie samolotu poznajemy: nowożeńców wyruszających w podróż poślubną, królową plotkarskich magazynów, bezwzględnego biznesmena uciekającego z Hiszpanii przed policją oraz Don Juana próbującego rozstać się z jedną ze swoich kochanek. Każde z nich leci do Meksyku w określonym celu - by coś załatwić albo przed czymś uciec. Co musi się wydarzyć, by ta grupa nieznajomych wyznała sobie swoje tajemnice? Co musi się stać, by wszyscy - włącznie z pilotami - wyjawili najgłębiej skrywane pragnienia?

W rolach głównych największe gwiazdy hiszpańskiego kina, a zarazem ulubieni aktorzy reżysera: Cecilia Roth (Wszystko o mojej matce), Javier Cámara (Porozmawiaj z nią), Blanca Suarez (Skóra, w której żyję), Lola Dueñas (Volver), Paz Vega (Sex i Lucia), Carmen Machi (Porozmawiaj z nią), a także Penélope Cruz i Antonio Banderas.

Bookmark and Share

archiwum