kpb

Baranki w pieluchach - Spring BreakersNa Baranki w Pieluchach zapraszamy Rodziców z małymi dziećmi. Podczas gdy Mamy i Tatusiowie oglądają najlepsze premierowe filmy, maluchy mogą bawić się na rozłożonych na sali kocykach lub spokojnie spać, gdyż dźwięk filmu jest na tyle przyciszony, żeby nie zakłócać dziecięcego snu. Na sali panuje miły półmrok, aby żaden maluszek nie bał się ciemności. Schody do naszego Kina też nie stanowią problemu. Obsługa zawsze chętnie pomoże Mamom wnieść wózek na piętro.

11 kwietnia ruszamy w podróż z Jamesem Franco i czterema pięknymi dziewczynami w bikini.

BILETY: tylko 12 zł


Zachęcamy do kolekcjonowania biletów na pokazy cyklu Baranki w pieluchach!
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny* seans w Kinie Pod Baranami! :-)
*Promocja obejmuje seanse repertuarowe od wtorku do czwartku i nie obejmuje przeglądów, festiwali oraz filmów zastrzeżonych przez dystrybutora.

Ponadto, z biletami z pieluchowych seansów zniżki w kawiarni Rodzinka Cafe (ul. Floriańska 15) i Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

czwartek, 11 kwietnia 2013, godz. 11.00

SPRING BREAKERS | SPRING BREAKERS
reż. Harmony Korine, USA 2012, 92’

Najnowszy film gwiazdy amerykańskiego kina niezależnego Harmony’ego Korine’a (Dzieciaki, Gummo) z Jamesem Franco jako raperem z bronią w ręku oraz starletkami przebojów Disneya, Seleną Gomez i Vanessą Hudgens, w zaskakujących kreacjach.

Spring Breakers to opowieść o wyzwolonych i szalonych dziewczynach, dla których głównym mottem życiowym jest dobra zabawa. Ciąg imprez, niewiarygodne pomysły i nieposkromiona fantazja sprowadza cztery ślicznotki w bikini i w kominiarkach na drogę bezprawia i totalnej rozpusty.

Błyskotliwy pamflet na popkulturę i społeczeństwo konsumpcyjne, który porywa zawrotnym tempem i kaskadą kolorowych obrazów. Objawienie festiwalu w Wenecji.

„To nie film - to petarda!” Urszula Lipińska, Stopklatka
Patroni medialni
:

MiastoDzieci.pl CzasDzieci.pl


Partnerzy
:   
Bookmark and Share

archiwum