kpb

Baranki w pieluchach - WrongBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

9 sierpnia - szalona komedia absurdu WRONG Quentina Dupieux, okrzykniętego wizjonerem kina.

Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: tylko 12 zł

czwartek, 9 sierpnia 2012, godz. 11.00

WRONG | WRONG
reż. Quentin Dupieux, USA 2012, 94’

Surrealistyczna komedia w reżyserii Quentina Dupieux, znanego wielbicielom muzyki elektro jako Mr. Oizo. Film debiutował w konkursie tegorocznego festiwalu w Sundance, wzbudzając entuzjazm publiczności i krytyki.

O Wrong, w którym bohaterowie wczesnych filmów braci Coen zabłądzili w świecie Zagubionej autostrady Davida Lyncha, pisano, że to najbardziej szalony i jednocześnie najśmieszniejszy film festiwalu. A wszystko zaczyna się, gdy Dolph Springer budzi się i stwierdza, że nigdzie nie ma miłości jego życia - psa Paula. Poszukiwania zawiodą bohatera na zupełnie pokręcone i złe ścieżki.

„Szalona, zabawna, absurdalna jazda. Wrong uzależnia.” Twitch Film

„To jeden z tych filmów, które trzeba obejrzeć, bo ich fantastycznego szaleństwa nie odda żaden opis.” Geek Tyrant


Cykl polecają
:

Kreatywka                        Klub Kangura       Młyn Fitness           MiastoDzieci.pl      Mali Turyści             CzasDzieci.pl            
Bookmark and Share

archiwum