kpb

Mroczny Rycerz Powstaje - przedpremiera o północy

Nocna przedpremiera filmu MROCZNY RYCERZ POWSTAJE !

Zwieńczenie trylogii o Batmanie autorstwa Christophera Nolana
będzie można zobaczyć na nocnym seansie przedpremierowym w noc z czwartku na piątek, z 26 na 27 lipca, minutę po północy.


noc z czwartku na piątek, 26/27 lipca, godz. 00.01

MROCZNY RYCERZ POWSTAJE | THE DARK KNIGHT RISES
reż. Christopher Nolan, USA 2012, 165'Zwieńczenie trylogii o Batmanie autorstwa Christophera Nolana - kontynuacja filmów Batman - Początek i Mroczny Rycerz.

Osiem lat po wydarzeniach z poprzedniej części Mroczny Rycerz powraca do Gotham, by stawić czoło nowemu niebezpieczeństwu - złowrogiemu Bane'owi, przywódcy grupy terrorystycznej, która wstrząsa miastem, oraz zmysłowej Kobiecie Kot.

Stojący na czele gwiazdorskiej obsady Christian Bale (Fighter) ponownie wciela się w podwójną rolę Bruce'a Wayne'a/Batmana. W filmie występują również Anne Hathaway (Rachel wychodzi za mąż) w roli Seliny Kyle, Tom Hardy (Bronson, Szpieg) jako Bane, Marion Cotillard (Niczego nie żałuję - Edith Piaf) w roli Mirandy Tate oraz Joseph Gordon-Levitt (Incepcja, 500 dni miłości) jako John Blake.

Ponownie do obsady dołączyli Michael Caine (Wbrew regułom) w roli Alfreda, Gary Oldman (Szpieg) - w roli porucznika Gordona, a Morgan Freeman (Za wszelką cenę) - Luciusa Foxa.BILETY:
normalny: 20 zł
ulgowy: 14 zł

Rezerwacje (przez www i telefoniczne) już ruszyły.
Wykup rezerwacji - od 20 lipca.
Przychylając się do Państwa próśb, ostateczny termin odbioru rezerwacji przesuwamy na czwartek, 26 lipca, do godz. 12:00.
Po tym terminie rezerwacje zostaną anulowane.
ZWIASTUN:

Bookmark and Share

archiwum