kpb

Baranki w pieluchach - Musimy porozmawiać o Kevinie + wykład FamigiBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

9 lutego  - porozmawiamy o Kevinie.  

Pokazowi filmu będzie towarzyszył wykład o książkach dla najmłodszych dzieci (od 0 do 3 lat) zorganizowany przez Famigę.
Na wybranych przykładach pokażemy, jakie książki mogą zainteresować najmłodszych odbiorców i które są odpowiednie dla danego wieku.
Dla uczestników przewidziano rabat w wysokości 10% na zakupy w Famigowej księgarence. Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: 12 zł

czwartek, 9 lutego 2012, godz. 11.00

MUSIMY POROZMAWIAĆ O KEVINIE | WE NEED TO TALK ABOUT KEVIN
reż. Lynne Ramsay, Wielka Brytania/USA 2011, 112’

Złote Globy 2012: nominacja - najlepsza aktorka w dramacie - Tilda Swinton
MFF w Cannes 2011: oficjalna selekcja
BFI London Film Festival 2011: najlepszy film
Europejskie Nagrody Filmowe 2011: najlepsza aktorka - Tilda Swinton
3 nominacje do Brytyjskich Nagród Filmowych BAFTA 2012: najlepszy film brytyjski, najlepsza reżyseria, najlepsza aktorka 
British Independent Film Awards 2011: najlepsza reżyseria

Musimy porozmawiać o Kevinie
to prowokujący thriller z magnetyczną Tildą Swinton w roli głównej. Historia oparta na motywach kontrowersyjnego bestsellera Lionel Shriver.

Kiedy Eva (Tilda Swinton) dowiaduje się, że będzie miała dziecko, rzuca karierę i całą swoją uwagę skupia na małym Kevinie. Jednak bycie mamą nie jest wcale takie proste, a Kevin (Ezra Miller) nie jest zwykłym dzieckiem. Eva traci kontrolę nad diabolicznym synem. Kevin dorastając, zmienia jej życie w prawdziwy koszmar.

Najnowszy film utalentowanej brytyjskiej reżyserki Lynne Ramsay, autorki Nazwij to snem i Morvern Callar. Obok Tildy Swinton (Michael Clayton, Jestem miłością) występują John C. Reilly (Rzeź, Godziny) i Ezra Miller (Afterschool, Another Happy Day) w tytułowej roli.
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl         

Bookmark and Share

archiwum