kpb

Baranki w pieluchach - SłużąceBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

17 listopada - wyjątkowo o godz. 10.45: przebój amerykańskich ekranów, SŁUŻĄCE z Emmą Stone, Violą Davis i Sissy Spacek w rolach głównych.

Wśród pieluchowych widzów rozlosujemy 3 upominki od sklepu 4KIDS Wszystko dla dzieci!Z biletami z pieluchowych seansów zniżki na obiady dla dzieci, ciasta oraz napoje dla rodziców w kawiarni Mamy Cafe (ul. Sławkowska 20)!

BILETY: wyjątkowo 14 zł

czwartek, 17 listopada 2011, godz. 10.45

SŁUŻĄCE | THE HELP
reż. Tate Taylor, USA 2011, 146’

Służące to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne.

Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. W roli głównej występuje Emma Stone (gwiazda Łatwej dziewczyny i Zombieland) jako Skeeter, dziewczyna z dobrego domu z południa, która po studiach marzy o karierze pisarki. Niespodziewanie wywraca do góry nogami życie swoich przyjaciół i mieszkańców rodzinnego miasteczka, gdy postanawia przeprowadzić wywiad z czarnoskórą służącą najzamożniejszych rodzin w okolicy. Nominowana do Oskara Viola Davis w roli Aibileen decyduje się ujawnić ciemne sekrety życia czarnoskórej mniejszości.

Ze zwierzeń rodzi się przyjaźń. Okazuje się, że kobiety mają sobie dużo do opowiedzenia. Zarówno one, jak i inni mieszkańcy miasteczka są świadkami zmieniających się czasów i obyczajów. 

W filmie wystąpiła także nagrodzona Oskarem Sissy Spacek („Za drzwiami sypialni, Córka górnika) oraz olśniewająca Bryce Dallas Howard (Spider-man 3, Kobieta w błękitnej wodzie).

Oparty na bestsellerowej powieści film Służące okazał się wielkim przebojem amerykańskich ekranów.
 
Cykl polecają
:

Kreatywka        Klub Kangura   Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl   Mali Turyści     CzasDzieci.pl        
Bookmark and Share

archiwum