kpb

Baranki w pieluchach - Nad morzemBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

30 czerwca - osadzona w przepięknej scenerii, meksykańska opowieść o dojrzewaniu, ojcostwie i odwiecznej więzi człowieka z przyrodą.

BILETY: tylko 10 zł!

czwartek, 30 czerwca, godz. 11.00

NAD MORZEM | ALAMAR
reż. Pedro González-Rubio, Meksyk 2009, 73'

8. Festiwal Planete Doc w Warszawie 2011: Nagroda Magicznej Godziny i Wyróżnienie Specjalne Jury Canon Cinematography Award
MFF Rotterdam 2009: Nagroda Tiger Award
MFF Miami 2009: Nagroda Jury

Stary człowiek i morze. Młody człowiek i jego syn. Film meksykańskiego reżysera Pedra Gonzáleza Rubio poświęcony jest obydwu tym relacjom, ale także harmonii, która istnieje pomiędzy ludźmi i przyrodą.

Natan ma pięć lat. Jest synem Meksykanina i Włoszki, którzy decydują się na rozwód, po którym Natan ma zamieszkać z matką w Rzymie. Lecz zanim do tego dojdzie, ojciec zabiera swojego syna w podróż łodzią do Chinchorro, jednej z największych raf koralowych na świecie.

Nad morzem to debiut fabularny meksykańskiego reżysera Pedro Gonzáleza-Rubio. Obraz zaciera granicę pomiędzy fabułą a dokumentem. Przypomina formą rodzaj etnograficznego albumu, wypełnionego przepięknymi zdjęciami, przedstawiającymi piękno unikalnego ekosystemu Banco Chinchorro. Film jest jednak nie tylko opowieścią o relacjach człowieka z naturą, lecz również zapadająca w pamięć przypowieścią na temat roli i znaczenia ojcostwa.
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum