kpb

Seans przedpremierowy - Kobieta, która pragnęła mężczyzny

Pokaz przedpremierowy duńskiego dramatu erotycznego realizowanego w polskiej koprodukcji.
W głównej roli męskiej filmu: Marcin Dorociński!

Z aktualnym numerem magazynu Gazety Wyborczej, Wysokie Obcasy (z dn. 11.06) - bilet za 10 zł!

środa, 15 czerwca, godz. 20.45 (uwaga, nastąpiła zmiana godziny - seans odbędzie się o 20.45, a nie jak informują Wysokie Obcasy o 20.00)

KOBIETA, KTÓRA PRAGNĘŁA MĘŻCZYZNY
| KVINDEN DER DRØMTE OM EN MAND
reż. Peter Fly, Dania/Czechy/Francja/Polska 2010, 100’

Erotyczny dramat z Marcinem Dorocińskim i duńską aktorką, Sonją Richter w rolach głównych. Opowieść o świecie kobiecych fantazji i erotycznych pragnień.

Bohaterką jest Karen (Sonja Richter) - uznana artystka, fotograf mody, żyjąca wciąż na walizkach, między kolejnymi sesjami na całym świecie. Przypadkowo spotkany w Paryżu mężczyzna (Marcin Dorociński) budzi w niej niezwykle silną namiętność. Intensywność tego romansu sprawia, że sens całego jej dotychczasowego życia staje pod znakiem zapytania.

Niezwykle śmiałe sceny erotyczne Kobiety, która pragnęła mężczyzny przywołują na myśl Intymność Patrice'a Chereau i Ostatnie tango w Paryżu Bertolucciego. Jednak tu to Warszawa jest miejscem seksualnej obsesji bohaterów.

Za przedsięwzięcie odpowiada legendarny duński producent Ib Tardini, twórca m.in. Włoskiego dla początkujących. Ze strony polskiej producentem jest Zentropa Polska, odział słynnej duńskiej firmy produkcyjnej, odpowiedzialnej m.in. za filmy Larsa von Triera.

Film przeznaczony dla Widzów dorosłych.


Bookmark and Share

archiwum