kpb

Baranki w pieluchach - Spokój w duszyBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu. 

31 marca słowacki dramat z mocnym polskim akcentem - w jednej z głównych ról Robert Więckiewicz i muzyka Michała Lorenca. 

BILETY: tylko 10 zł!

UWAGA MAMY!
Zachęcamy do kolekcjonowania pieluchowych biletów, dzięki którym każda z Was będzie mogła zdobyć zestawy kosmetyków, podarowane przez Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA. Wystarczy zebrać 5 biletów, zgłosić się z nimi do Kasy i odebrać swoją nagrodę :-)
Odliczanie zaczynamy od 10 marca!
czwartek, 31 marca 2011, godz. 11.00

SPOKÓJ W DUSZY | POKOJ V DUŠI
reż. Vladimír Balko, Słowacja 2009, 97'

Słowackie Narodowe Nagrody Filmowe „Słońce w sieci” 2009: najlepszy film
- najlepsze zdjęcia: Martin Štrba, najlepsza aktorka drugoplanowa: Helena Krajčiová, najlepszy aktor drugoplanowy: Roman Luknár, najlepszy aktor pierwszoplanowy: Attila Mokos

39. Lubuskie Lato Filmowe, Łagów 2010: nagroda im. Juliusza Burskiego

W jednej z głównych ról - Robert Więckiewicz!
Muzykę do filmu napisał MICHAŁ LORENC.

Film otrzymał 5 nagród na Słowackim Festiwalu Filmowym „Słońce w sieci” m.in. w kategorii: najlepszy film i najlepsze zdjęcia.

Tono, skazany na pięć lat za kradzież złomu, wraca do rodzinnej miejscowości. Żona prawie go nie poznaje, 5-letni syn traktuje go jak obcego, ponadto nikt nie chce zatrudnić złodzieja. 

W powrocie do normalnego życia starają się mu pomóc koledzy z dzieciństwa: Mark, katolicki ksiądz i Peter, odnoszący sukcesy biznesmen. Niestety, oni również zmagają się z problemami i muszą stawić czoło rzeczywistości, która odbiega od ich wyobrażeń. Tono czuje się samotny i zdesperowany.

Ta poruszająca historia, umieszczona w górskim krajobrazie, ukazuje problemy charakterystyczne dla środkowej Słowacji. 
 
Cykl polecają
:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści      CzasDzieci.pl 
Bookmark and Share

archiwum