kpb

Baranki w pieluchach - Para na życieBARANKI W PIELUCHACH to doskonała okazja, aby młodzi rodzice mogli śledzić najnowsze premiery kinowe, nie spuszczając wzroku ze swoich pociech. W każdy czwartek Kino Pod Baranami zaprasza na specjalny seans, podczas którego gwarantujemy komfort zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Na sali panuje miły półmrok, a dźwięk filmu nie zagłusza niemowlętom snu.

17 lutego zapraszamy na ciepłą, mądrą komedię Sama Mendesa PARA NA ŻYCIE (AWAY WE GO) w tak lubianej przez wszystkich konwencji filmu drogi.

BILETY: tylko 10 zł!
czwartek, 17 lutego 2011, godz. 11.00

PARA NA ŻYCIE | AWAY WE GO
reż. Sam Mendes, USA/Wielka Brytania 2009, 98’

Film nagradzanego przez Akademię Filmową reżysera Sama Mendesa, twórcy American Beauty, opowiada o komediowych i emocjonalnych perypetiach pewnej pary. Oryginalny scenariusz wyszedł spod ręki powieściopisarzy Dave’a Eggersa i Vendeli Vida, zaś muzykę skomponował wokalista i autor piosenek Alexi Murdoch.

Pozostająca w wieloletnim związku nieco zwariowana para trzydziestokilkulatków, Burt (John Krasinski) i Verona (Maya Rudolph), spodziewa się dziecka. Wszystko przebiega pomyślnie, gdy pewnego dnia ekscentryczni rodzice Burta, Jerry i Gloria (Jeff Daniels i Catherine O’Hara), postanawiają wyprowadzić się z Kolorado, co pozbawia przyszłych rodziców głównego powodu, żeby wciąż tam mieszkać.

A zatem gdzie Burt i Verona powinni zapuścić korzenie, żeby wychować przyszłą pociechę? Para wyrusza w szaloną podróż, aby odnależć swoje miejsce do życia.

Film Mendesa to optymistyczny film drogi i ciepła komedia.

W Parze na życie występują John Krasinski (The Office, Jarhead, Dreamgirls), Maya Rudolph (Ostatnia audycja, Idiokracja, Lepiej być nie może), Jeff Daniels (Godziny, Miasteczko Pleasantville) i Maggie Gyllenhaal (Sekretarka, Mroczny rycerz).
 
Cykl polecają:
Kreatywka   Pieluszkarnia    Klub Kangura Młyn Fitness     MiastoDzieci.pl Sklep NaturalnyBaby Shower Mali Turyści    
Bookmark and Share

archiwum