kpb

Mamma Mia: Here We Go Again

tytuł oryginalny: Mamma Mia: Here We Go Again

reżyseria: Ol Parker
aktorzy: Meryl Streep, Julie Walters, Christina Baranski, Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård, Lily James, Andy Garcia, Cher

czas trwania: 114 min.
produkcja: USA/Wielka Brytania 2018
premiera: 2018-08-31
język: angielski, francuski, grecki
napisy: polskie
in English, French and Greek with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

W 1979 roku, trzy przyjaciółki znane także jako Donna i Dynamitki – kończą studia na Oxfordzie. Donna wie jedno – chce teraz zanurzyć się w życiu, poznać jego smak, zjechać Europę wzdłuż i wszerz. Jej przeznaczenie wypełni się na greckiej wyspie Kalokairi. Podczas podróży poznaje trzech młodych mężczyzn, a w jednym z nich nawet się zakochuje. Jej szczęście jest tak wielkie, że wprost namacalne, och, i zaraźliwe. Donna postanawia zostać na wyspie i tu stworzyć swój raj na Ziemi. Wkrótce jednak orientuje się, że spodziewa się dziecka.

 

Dziesieć lat po premierze komedii Mamma Mia!, która przyciągnęła do kin miliony widzów, twórcy zapraszają ponownie na magiczną grecką wyspę Kalokairi w zupełnie nowej odsłonie filmowego hitu opartego na bestsellerowym musicalu z piosenkami ABBY. Na ekranie zobaczymy wszystkie gwiazdy pierwszej części: Meryl Streep, Julie Walters, Christina Baranski, Amanda Seyfried, Dominic Cooper, Colin Firth, Pierce Brosnan i Stellan Skarsgård. Dołączą do nich m.in. Lily James, Andy Garcia oraz Cher.

 

| Discover Donna's (Meryl Streep, Lily James) young life, experiencing the fun she had with the three possible dads of Sophie (Amanda Seyfriend). As she reflects on her mom's journey, Sophie finds herself to be more like her mother than she ever even realized. 

 

Wcześniej w ramach: Letnie Tanie Kinobranie 2019, tydzień 5: Filmy, które rozgrzeją twoje serce

 

 

ZWIASTUN: 

Bookmark and Share