kpb

Pozycja obowiązkowa

tytuł oryginalny: Book Club

reżyseria: Bill Holderman
aktorzy: Jane Fonda, Diane Keaton, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Andy Garcia, Don Johnson

czas trwania: 113 min.
produkcja: USA 2018
premiera: 2018-05-25
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Podobno dla wielu kobiet życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Wygląda na to, że nawet te naprawdę doświadczone, wiele mogą się od niego nauczyć.


Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości.


Na ekranie Jane Fonda (Młodość), Diane Keaton (Lepiej późno niż później), Mary Steenburgen (Piknik z niedźwiedziami, Narzeczony mimo woli) i Candice Bergen (Miss Agent, serial Orły z Bostonu). O ich względy walczyć będą m.in. Andy Garcia (Ocean's Eleven, Ojciec chrzestny III) oraz Don Johnson (Django, seriale Policjanci z Miami i Nash Bridges).


Druga część, Book Club. Następny rozdział, będzie dostępna na Letnim Tanim Kinobraniu - w tygodniu 5.

 

| Four longtime friends and book club members--Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen and Mary Steenburgen have their lives upended when they aim to spice up their mundane routines by reading the provocative bestseller Fifty Shades of Grey. With newfound confidence, they each begin to come alive as exciting romances are ignited and old flames are rekindled. Through it all, the ladies inspire one other to make this next stage of their lives the best and steamiest thus far.

 

Prezentowany w ramach festiwalu Letnie Tanie Kinobranie 2023
-
Tydzień 1: Kolor żółty.


Wcześniej w ramach: Pozycja obowiązkowa - pokazy przedpremierowe oraz Letnie Tanie Kinobranie 2019, tydzień 1: Filmy, które cię odprężą.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share