kpb

Zanim się pojawiłeś

tytuł oryginalny: Me Before You

reżyseria: Thea Sharrock
aktorzy: Sam Claflin, Emilia Clarke, Janet McTeer, Charles Dance, Jenna Coleman

czas trwania: 110 min.
produkcja: USA 2015
premiera: 2016-06-24
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Emilia Clarke oraz Sam Claflin w ekranizacji bestsellerowej powieści Zanim się pojawiłeś autorstwa Jojo Moyes. Książka, która podbiła serca czytelników również w Polsce, zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii o miłości ostatnich lat i już doczekała się kontynuacji.

Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will, wyzbył się już nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga.

W rolach głównych występują Emilia Clarke (Daenerys Targaryen w Grze o Tron) i Sam Claflin (Finnick Odair w Igrzyskach śmierci). Na ekranie towarzyszą im wybitna aktorka teatralna, nominowana do Oscara Janet McTeer oraz uznany brytyjski aktor Charles Dance (Złota dama, Gra tajemnic, Tywin Lannister w Grze o Tron).


Film prezentowany w ramach festiwalu Letnie Tanie Kinobranie 2017.
Tydzień 1: Żyć znaczy kochaćZWIASTUN:


Bookmark and Share