kpb

AMDL!? Program 1: Męskie sekrety

Program 1: Męskie sekrety (79 min)

Współwięzień, kolekcjoner, prowadzący podwójne życie brat, sąsiad-podglądacz... Każdy z nich skrywa swój szczególny sekret i jest w stanie poświęcić bardzo wiele, by się odsłonić i wprowadzić go w życie.

Zakazane
Reż. Bartosz Paduch, Polska, 2004, 9 min

Akcja tego filmu rozgrywa się w areszcie śledczym. Nowoprzybyły osadzony próbuje odnaleźć swe miejsce w całkowicie męskim świecie.

Heiko
Reż. David Bonneville, Portugalia, 2007, 13 min

Special Mention, 2007 Slamdance Film Festival
17-letni esteta wchodzi w specyficzną relację z młodym chłopakiem imieniem Heiko. Fetyszowa znajomość rozwija egzotyczną erotykę aż do ekstremum.

Cadillac Blues
Reż. Mazen Khaled, Liban, 2003, 26 min

Trzy dni z życia dwóch libańskich braci, Omara i Ryana. Obaj są sobie bliscy. Razem spędzają czas. Mają wspólnych przyjaciół. Dzielą przestrzeń życiową, telefon komórkowy i wielkiego starego Cadillaca. Ale pomimo tej bliskości i wszystkiego, co ich łączy, Omar trzyma w tajemnicy swe nocne życie, poniekąd związane z narkotykami. Sekret Ryana jest jeszcze większy. Każdy z nich do trwania w swym tajemnym życiu używa właśnie wspomnianego Cadillaca.

Shutter Release
Reż. Jessica Cheeseman, USA, 2008, 9 min.
W pewnym zakładzie fotograficznym dni się dłużą, interes idzie marnie, a szef jest sfrustrowany. K ze strachu przed stratą pracą, męczy się w milczeniu, niemniej, stopniowo zaczyna wyrażać tłumione uczucia i pragnienia poprzez obrazy na wywoływanych fotografiach…

Własność / Possession
Reż. Hervé Joseph Lebrun, Francja, 2007, 24 min

Historia nieodwzajemnionej miłości, pełnej bólu, czułości i umęczenia. Po wielu godzinach spędzonych na podglądaniu, pewien mężczyzna postanawia porwać swego sąsiada, aby wprowadzić swe fantazje w życie.

Filmy prezentowane w ramach repliki 3. Festiwalu Filmów Queer A Million Different Loves!?

Bookmark and Share