kpb

Hiszpański romans

tytuł oryginalny: Rifkin's Festival

reżyseria: Woody Allen
aktorzy: Wallace Shawn, Michael Garvey, Gina Gershon, Louis Garrel

czas trwania: 92 min.
produkcja: Hiszpania/Wielka Brytania/Włochy 2020
premiera: 2021-12-24
język: angielski, hiszpańśki
napisy: polskie
in English and Spanish with Polish subtitles
info: Letnie Tanie Kinobranie

Hiszpański romans - pełen humoru, nowy film Woody’ego Allena to opowieść bogata w niespodzianki, romanse i sercowe kłopoty.


Najnowsze dzieło reżysera to również pełen miłości hołd dla kina, które potrafi przyczynić się do wielkich zmian w życiu każdego z nas. Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy. W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość? W życiu, jak w kinie – wszystko jest możliwe!


| A married American couple go to the San Sebastian Festival and get caught up in the magic of the event, the beauty and charm of the city and the fantasy of movies.
 
 

 


ZWIASTUN:

Bookmark and Share