kpb

Palm Springs

tytuł oryginalny: Palm Springs

reżyseria: Max Barbakow
aktorzy: Andy Samberg, Cristin Milioti, J.K. Simmons

czas trwania: 90 min.
produkcja: USA 2020
premiera: 2021-02-26
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles
info: Kinobranie z Muzeum Manggha

Złote Globy 2021: nominacje: Najlepszy Film - Musical lub Komedia, Najlepsza Rola Męska w Musicalu lub Komedii
Festiwal Filmowy Sundance 2020: Oficjalna selekcja - sekcja Dramatyczna


Żyj, jakby jutra nie było!


Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zdeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.


Palm Springs to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Film zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda Brooklyn 9-9 i Saturday Night Live, oraz Cristin Milioti, znana z serialu Fargo czy Jak poznałem waszą matkę. Palm Springs to komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza.


| When carefree Nyles and reluctant maid of honor Sarah have a chance encounter at a Palm Springs wedding, things get complicated as they are unable to escape the venue, themselves, or each other.

 

Prezentowany w ramach Kinobranie z Muzeum Manggha - pokaz w ogrodzie: Palm Springs.


Wcześniej w ramach Przedpremier na powitanie, Pokazów przedpremierowych, Kinobranie 2021 na dziedzińcu #3 - Palm SpringsLetnie Tanie Kinobranie 2021 - Tydzień 7: Młode kinoNajlepsze filmy 2021 roku ponownie w Kinie Pod Baranami oraz Letnie Tanie Kinobranie 2022 - Tydzień 3: Kalejdoskop zjawisk.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share