kpb

Bad Boys For Life

tytuł oryginalny: Bad Boys For Life

reżyseria: Adil El Arbi, Bilall Fallah
aktorzy: Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens

czas trwania: 124 min.
produkcja: USA/Meksyk 2020
język: angielski, hiszpański
napisy: polskie
in English and Spanish with Polish subtitles
info: Kino samochodowe Rozrywka

Trzecia część serii kultowej serii Bad Boys. Mike Lawrey i Marcus Burnett (Will Smith i Martin Lawrence) to iskrzący duet, który narobił sporo zamieszania na ekranach kin całego świata. A teraz wracają, by ponownie pokazać nam, że są tak samo zabawni, niebezpieczni i nieprzewidywalni jak zawsze. Tyle że starsi…


Marcus stara się spędzać więcej czasu z rodziną i powoli wycofuje się z niebezpiecznych obowiązków. Ale życie Mike’a jest zagrożone, a dla Marcusa Mike to rodzina. A rodziny nie zostawia się w potrzebie. Gdy z więzienia ucieka pałająca żądzą zemsty baronowa narkotykowego kartelu, bohaterowie stają przed największym wyzwaniem w swojej dotychczasowej karierze. W akcji pomoże specjalna jednostka AMMO - nowe pokolenie policyjnych twardzieli.


W filmie, oprócz Smitha i Lawrence’a, zobaczymy m.in. Vanessę Hudgens, Alexandra Luwiga, Charlesa Meltona oraz Nicky Jama.


| Marcus and Mike have to confront new issues (career changes and midlife crises), as they join the newly created elite team AMMO of the Miami police department to take down the ruthless Armando Armas, the vicious leader of a Miami drug cartel.


Pokaz w ramach Kina samochodowego Rozrywka - tydzień 2.

ZWIASTUN:

Bookmark and Share