kpb

Gniazdo

tytuł oryginalny: The Nest

reżyseria: Sean Durkin
aktorzy: Jude Law, Carrie Coon, Oona Roche

czas trwania: 107 min.
produkcja: Wielka Brytania/Kanada 2020
premiera: 2020-10-09
język: angielski
napisy: polskie
in English with Polish subtitles

Rory dostaje propozycję pracy i namawia swoją żonę Allison na przeprowadzkę do Londynu, gdzie wreszcie ma szansę zarobić wielkie pieniądze i wieść luksusowe życie, o jakim zawsze marzył. Bez względu na koszty, wynajmuje imponującą posiadłość na przedmieściach, a kiedy upragniony prestiż i wysoka pozycja społeczna wydają się być na wyciągnięcie ręki, Rory idzie o krok dalej i łamie wszelkie zasady, podejmując coraz większe ryzyko. Bez skrupułów dążąc do swojego celu, wpada w spiralę kłamstw, a w pozornie idealnym życiu małżeńskim zaczynają pojawiać się rysy. Wielki dom obnaża wzajemnie skrywane tajemnice, a to, co na zewnątrz wydawało się prawdziwą sielanką, za zamkniętymi drzwiami okazuje się demaskować prawdziwe oblicza małżonków.


| Life for an entrepreneur and his American family begins to take a twisted turn after moving into an English country manor.

 

Wcześniej w ramach Pokazu przedpremierowego, Klubu Wysokich Obcasów (przedpremierowo!) oraz Letnie Tanie Kinobranie 2021 - Tydzień 5: Kino Europy.


ZWIASTUN:

Bookmark and Share