kpb

John Wick 3

tytuł oryginalny: John Wick: Chapter 3 - Parabellum

reżyseria: Chad Stahelski
aktorzy: Keanu Reeves, Halle Berry, Ian McShane

czas trwania: 124 min.
produkcja: USA 2019
język: angielski, rosyjski, japoński, mandaryński, włoski, arabski
napisy: polskie
in English, Russian, Japanese, Mandarin, Italian, Arabic with Polish subtitles
info: Kino samochodowe Rozrywka

Keanu Reeves powraca w towarzystwie dwóch laureatek Oscara Halle Berry i Anjeliki Huston, w pełnej akcji i czarnego humoru filmowej petardzie!


Jeszcze więcej wrogów, międzynarodowa intryga i koń o zabójczych skłonnościach!


Niedościgniony zabójca i miłośnik psów John Wick wpada w śmiertelnie poważne kłopoty. Likwidując jednego z członków wszechpotężnej Gildii Zabójców, Wick staje się celem najlepszych i najbardziej bezlitosnych fachowców w branży. Za jego głowę zostaje wyznaczona nagroda, której nikt nie jest w stanie się oprzeć. Nie ma takiego miejsca na Ziemi, gdzie mógłby się skryć. Nie ma takiego twardziela, który stanąłby po jego stronie. Jego tropem rusza nawet tajemnicza piękność (Halle Berry), której boją się nawet umarli. Czyżby era Johna Wicka dobiegła końca?

 

| In this third installment of the adrenaline-fueled action franchise, skilled assassin John Wick (Keanu Reeves) returns with a $14 million price tag on his head and an army of bounty-hunting killers on his trail. After killing a member of the shadowy international assassin's guild, the High Table, John Wick is excommunicado, but the world's most ruthless hit men and women await his every turn.

 

Pokaz w kinie samochodowym Rozrywka.

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share