kpb

Towar

tytuł oryginalny: Carga

reżyseria: Bruno Gascon
aktorzy: Michalina Olszańska, Vítor Norte, Rita Blanco

czas trwania: 113 min.
produkcja: Portugalia 2018
premiera: 2020-03-13
język: angielski, rosyjski, portugalski
napisy: polskie
in English, Russian and Portuguese

Droga, ciężarówka wypełniona niepewnymi swojego losu ludźmi, z przerażeniem odkrywającymi, iż zostali uwikłani w sieć handlu żywym towarem. Viktoria, złapana w tę sieć ma tylko jedną szansę: walczyć o przetrwanie. Antonio, kierowca ciężarówki dręczony świadomością przewożonego przez siebie ładunku, beznadziejnie próbuje uwolnić się z układu w jaki się uwikłał. Droga, która miała prowadzić do lepszego życia, okazuje się piekłem, a ludzie traktowani są jak towar…

 

We współczesnym społeczeństwie, w którym każdy koncentruje się na własnych potrzebach, wygodnie jest nie zauważać ludzi wokół i robić tylko to co przynosi doraźną korzyść. Towar to historia Viktorii (Michalina Olszańska), młodej kobiety, która porzuca wszystko w poszukiwaniu lepszego życia. Od momentu, gdy otwierają się drzwi ciężarówki, Viktoria staje w obliczu okrutnej rzeczywistości handlu ludźmi. Czy może uciec od swojego losu?

 

| A lorry, a road and an unpredictable destiny, all intersecting in a human trafficking network. Caught up in this web, Viktoriya has only one chance: fight to survive. 

 

ZWIASTUN:

Bookmark and Share